photo_2016-02-09_14-38-32

 

مجموعه مهراز با سابقه بیش از ۳۰سال در امر تاسیسات ساختمانی بر آن شد که با تلفیقی از تجربه و علم خدمات جدید خود را ارائه کند و بخش تحقیق و توسعه مجموعه ما ساختمان را هدف این توسعه قرارداد.

ما آماده پشتیبانی فعالیت های ساختمانی اعم از ساخت و بازسازی و مشاوره در طرح و دکوراسیون، تاسیسات ساختمانی، برق هستیم و این باور ماست که با علم و تجربه غیر ممکن وجود ندارد.

 

اهداف

اولین و بزرگترین مقصد مجموعه مهراز بکارگیری علم و تجربه برای احیای سیستم های معیوب و نیز ساخت و پرداخت نیازهای جدید بازار با استفاده از متدهای جدید است.

حال این امر و این چشم انداز بدون شما دوست و همکار عزیز مهیا نمی شود و امید داریم در این مسیر همراه خوبی برای شما باشیم.

در ساختمان های ایرانی نکات بسیار ریز موجب مشکلاتی بزرگ می شود و همکاران مهراز برای این مشکلات راه حل های ساده ولی دقیقی یافتند که ما با کمال میل آنها را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

ماموریت

وظیفه همیشگی ما ارائه کلیه خدمات ساختمانی با بالاترین کیفیت برای شماست و تلاش ما همیشه کیفیت عالی و رضایت شماست و در این راه هزینه هایی بدوش داریم که آن برای اجتناب از هزینه سازی غلط برای مشتری است که این امر با داشتن کارشناسان مجرب و تکنسین های مجموعه ما بسیار آسان قابل دسترس شما قرار دارد.

تنها  کافیست کیفیت را ببینید و آن زمان گرفتن تصمیم  در اختیار شماست که آیا میتوان اجرای این پروژه را به کسی جز مهندسین مهراز سپرد؟

 

 

چشم انداز

خدمات صادقانه مجموعه مهراز سرویس چشم انداز های متعددی را جلوی راه مجموعه قرار داده با این حال همواره استراتژی مجموعه رعایت حقوق مشتریان و نیز بهترین کیفیت در هر شرایطی است.

همینطور که در این سه سال اخیر مجموعه با درایت مدیران بخش های متعدد و پشتیبانی های مختلفی را به اختیار مجموعه سپرده امید است در ۵سال اینده به عنوان مجموعه خدماتی مرجع برای ارزیابی کیفیت اجرا شناخته شود.

این چشم انداز با حضور شما زیبا می شود.

logo Insta - Copy

متخصص شماره پنج

طراح ساختمان

logo Insta - Copy

متخصص شماره شش

مهندس برق

logo Insta - Copy

متخصص شماره هفت

مهندس معماری

logo Insta - Copy

متخصص شماره هشت

مهندس تاسیسات

اشتراک گذاری: