29
آبان

حمام طراحی کامل و دقیق برای خانه شما به صورت کاملا حرفه ای

حمام طراحی کامل و دقیق برای خانه شما به صورت کاملا حرفه ای

سابق بر این , حمام را به ععنوان مکانی برای پاک کردن جسم , در نظر میگرفتند .

حماماما اکنون در طراحی خانه , به حمام توجه خاصی میشود به گونه ای که حمام های امروزی فضایی اکنده از غوغای سبک و سلیقه و کاربرد های های رفاهی و تجملی است . و به صورت مرکزی برای آرایش , پیرایش و استراحت زندگی در آمده است . تحول فضای خانه هنگامی که برای نخستین بار , حمام از بیرون خانه به دورن خانه آورده و حرارت مرکزی در منازل تعبیه شد , در حکم یک انتقلاب بود .

اگر حمام قدیمی شما , کم جا و شلوغ و پر از لوازم کهنه و عجیب و غریب است شاید وقت آن رسیده باشد که شما هم انقلابی به راه اندازید , این تغیرات ممکن است زیر بنایی باشد و توسط افراد حرفه ای صورت پذیرت یا تغیرات ظاهری و کم هزینه تری باشد که خود شما میتوانید انجام دهید . به هر صورت , برنامه ریزی اندیشیده و واقع بینانه در مورد بودجه , گام اول در این راه خواهد بود .

در این باره بیشتر بخوانید : عایق کاری چیست  ؟ 

حمامبه غیر از لوله کشی خوب , دوست دارید حمام تازه شما چطور به نظر برسد و چه کاربرد هایی داشته باشد . ایا دستشویی دو حوضچه ای بار تعجیل افراد خانواده را هنگام صبح سبک تر خواهد کرد ؟

در فهرست تجملات حمام کدام یک جای اول را دارد : محل نشستن , فضای نرمش , وان , جایی برای ماشین لباسشویی , یا جایی برای لباس پوشیدن ؟ عناصر طراحی از قبیل دیوار ها , سقف و کف را دوست دارید چه حال و هوایی ایجاد کند ؟  حتی دستکاری های کوچکی

مانند رنگ های تازه , استفاده از یک وسیله قدیمی , موکت نرم , اثار هنری و مجموعه های زینتی , تغیر بزرگی به وجود می آورد . راهنمای شما در طراحی حمام همان پاسخ هایی خواهد بود . که به این پرسش ها داده اید . ن.سازی و تغیر شکال حمام و کم کردن متراژ یا افزودن به فضا گران تمام میشود اگر لازم اش جا به جا کردن لوله کشی موجود و تغییر مکان وسایل اصلی حمام باشد .

حمامپس طرح خود را حتما به یک معمار و یا پیمانکار نشان دهید . و به ویژ] برای کار های لوله کشی و برق کاری , با استفاده از کمک و راهنمایی افراد حرفه ای میتوانید از بروز اشتباهات پر هزینه و حتی خطرناک جاوگیری کنید برای اجتناب از هدر دادن بودجه ای که در اختیار دارید , بهترین کار این است که لوله کشی را تغیر ندهید و بر اساس لوله کشی موجود طراحی کنید .

طراحان داخلی با دریافت حق مشاوره ساعتی , عزیزم میتوانند درباره جزییات کار از جماه رنگ بندی نیز , پلان , محل خرید مصالح و لوازمی که میشود انها را خارج از خط تولید معمولی و طبق سلیقه و سفارش مشتری تهییه کرد و شما را راهنمایی کنند , راه دیگری است که از طراح داخلی از شروع و شروع یعنی فکر اولیه , تا پایان یعنی لحظه بریدن ربان افتتاح حمام بر همه عموم نظارت کنند .

مشاوره مهراز
مشاوره مهراز

برای مشاوره و انجام خدمات بسیار حرفه ای با مشاوران ما در ارتباط باشید .

با تشکر از شما