29
آبان

طراحی اتاق خواب به صورت رایگان و تضمینی

اتاق خواب یک قسمت بسیار مهم برای شما

مقدمه : هنگام طراحی اتاق خواب , نیاز ها , امکانات و سلیقه ها شما بالاترین اهمیت را دارد . امروزه دیگر در زمینه ی تخت و تزئینات و چراغ ها و ملافه های نفیس و لوازم صوتی و تجهیزات بدنسازی حق انتخاب بی شماری دارید . ما در این مقاله به شما بهترین راه های طراحی و تغییرات طراحی اتاق خواب را به شما عزیزان در این مقاله میگیم پس با ما در ادامه همراه باشید .

طراحی اتاق خواب جستوجو برای فضا در خانه , کارکرد و نیز طراحی فردی باعث شده است که برایطراحی اتاق خواب شرح وظایف تازه ای تعریف شود , حالا دیگر طراحی اتاق خواب فقط برای خوابیدن نیست . بلکه بیشتر مکانی است امن و راحت برای شما برای انجام کار های روزمره , میتوانید اتاق ها را لای پارچه چینتس و توری بچینید تا در زمان های دور و از دست رفته را بازآفرینی کنید .

راحتی از رختخواب اغار میشود انواع مختلف تشک در بازار موجود است که از تشک های فنر دار بزرگ تا تشک ابی تا فوتون ژاپنی ولی از پیش از خرید مشخصات ساخت تشک در بازار موجود است . از تشک فنر دار و با ضمانت نامه ان راه کامل و با دقت مطالعه کنید و اگر دلتان برای فضایی نوستالژیک میتپد تخت خود را را از میان شبه قدیمی ها انتخاب کنید .

طراحی اتاق خواب ضروت های دیگر طراحی اتاق خواب عبارت است از : سکوت , حال و هوای مناسب و حریم خصوصی , برای کاهش صدا از موکت یا صداگیر استفاده کنید . یا دیوار هاتون عیاق بندی باشید تا صدای اطراف ئارد اتاق نشود .

برای مطالعه و کار از چراغ های دیمر دار استفاده کنید تا برای کار فضایی دلپذیر و دل چسب را برای خودتون نیز رقم بزنید .

در این باره بیشتر بخوانید : لوله کشی ساختمان چیست  ؟ 

برای پنجره نیز ار پرده های اراسته و سایه بان هایی که از جنس پارچه هستند استفاده کنید اگر نظر مارو میخواهید به رنگ های زرد موج دار استفاده کنید و یک تخت چهار ستونه بسیار زیبا میتواند تاثیر بسیار در این امر بگذارد . ولی هیچ چیز به خوبی پارچه ها نمیتواند اتاق را خمار و خسته را در این حالت در بیارد و این خیلی برای اتقا نیر بسیار مهم است . هماهنگ کردن ملافه های امروزی که شست و شوی انها اسان است با سایر ضماییم اتاق ماندد : پرده و رومیزی و کلاهک پارچه ای چراغ در کم ترین زمان چهره ای نو تر و بهتر از اتاق میسازد .

طراحی اتاق خواب رنگ ابی برای اتاق بسیار ارامبخش هست و لوازم اتاق نیز رومانتیک باشد و از وسایلی عالی طبق سلیقه خود در ان بچینید تا در اتاق نیز حال و هوای خوبی به شما دهد . رنگ هایی مانند : پنبه ای و شکلاتی است که این رنگ امیخته است و این رنگ روح داره برای شما .

اتاق خوا بسیار برای ما و اعضای خونه بسیار مناسب است برای اینکه اتاق های خود را بهترین شکل طراحی کنید میتوانید از مشاوران حرفه ای ما در این مجموعه راهنمایی بخوانید . مشاوره رایگان و تخصصی برای شما با مهراز سرویس نیز میتوانید بهترین ها را برای خود رقم بزنید .

 

مشاوره مهراز
مشاوره مهراز